Yeni Sayfa 1
Hakkımızda Kurslarımız

Fiyatlarımız

Atölye Blog İletişim


Ben Kimim?

 
     1979 İstanbul doğumluyum. İstanbul Üniversitesi İng. İktisat mezunuyum. 2002 yılında tamamladığım İnsan Kaynakları bölümü yüksek lisans eğitimimden sonra birçok özel şirkette çalıştım. İş Hayatım boyunca Hayatımı renklendirecek birçok hobiye sahip oldum. Hobilerim benim için Üniversite yıllarımda başlayan bir maceraydı. Boş durmayı sevmeyen bir yapım olduğu için çalışma ve aile yaşantım dışında kalan zamanlarımda güzel tatlar oluşturmaya çalıştım. Büyük keyif aldığım bu işi ticari olarak yapmaya karar verdiğimde bazı tereddütlerim vardı. Farklı bir şeyler yapmak isteği bu tereddütlerimi çok azalttı. Sadece üreten tasarlayan olmak bana yetmezdi bu nedenle herkesin zaman geçirmekten keyif alacağı,
 belki kafasını dağıtacağı, ufak mutlulukları yaşayacağı bir mekanım olmasını istedim. Bu düşünce ile Atölye Bediş’i açtım.


        Atölye Bediş’i tasarımlarımı gerçekleştirdiğim, siparişlerimi hazırladığım, dostlarım ve müşterilerimle mutlu olabileceğim bir yer olarak tasarladım. Mutfağımızdan çıkan ürünleri-mizi gönül rahatlığı ile tüketebilmeniz için gerekli tüm yasal izin ve ruhsatları Atölyeme aldım Aynı zamanda sizlerin hayatına ufak da olsa mutluluk katacak bir mekan olması için elimden gelen konforu sağlamaya çalıştım. Bir pastaneden çok huzur veren bir yer olmasına çalıştığım Atölye Bedişi, temizliği, rahatlığı, sıcaklığı ve ulaşım kolaylığı ile tüm dostlarıma bir araya gelebileceğim yer haline getirdim. Atölye bediş hem göze hem damağa hitap eden bir yerdir. Atölye Bediş insanları mutlu eder, Bu mutluluğunuzun üzüntü ile bölünmemesi için Satın aldığınız kurabiyelerin Tarım Bakanlığı ruhsatlı bir iş yerinde üretilmiş olmasına dikkat ediniz.

Bedra ÇIĞIR

Yeni Sayfa 1

Yeni Sayfa 1