Yeni Sayfa 1
Hakkımızda Kurslarımız

Fiyatlarımız

Atölye Blog İletişim


Duyurular


Bediş Kurabiye
Nesrin Tong ile Keskin Kenar Pasta Kurslarımız Başlıyor.

Nesrin Tong ile Keskin Kenar Pasta Kurslarımız Başlıyor. Aralık Ayı Keskin Kenar Pastacılık Eğitimlerimizi Çalışma Takvimimizden takip edebilirsiniz. Fiyat ve Eğitimimiz Hakkında ayrıntılı bilgi için info@bediskurabiye.com mail adresimizden yada (0533)554 22 24 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

2 Aralık

Ekim Ayi kurslari takvime islenmistir.

Ekim Ayı Pasta, Kurabiye ve Cupcake Atölye calışmalarımıza katılmak için kurs takvimizden uygun bir tarih secebilirsiniz

01.10.2013

Eylül Ayi kurslari takvime islenmistir.Ağustos Ayi kurslari takvime islenmistir.Temmuz Ayi kurslari takvime islenmistir.Haziran Ayi kurslari takvime islenmistir.Mayıs Ayi kurslari takvime islenmistir.Nisan Ayi kurslari takvime islenmistir.Mart Ayi kurslari takvime islenmistir.Şubat Ayı Atölye Çalışmalarımız Takvime işlenmiştirAralık Ayı kurslarımız takvime işlenmiştir.Aralık Ayı kurslarımız takvime işlenmiştir.Kasım ayı atolye calısmaları tavkime islenmistir.Kasım ayı atolye calismalarimiz takvime islenmistir.Ekim ayi kurs takvimimiz aciklanmistir.Eylul ayi kurslarimiz takvime islenmistir.


Yeni Sayfa 1

Yeni Sayfa 1